Styrelse | Sverigedemokraterna i Åtvidaberg

Styrelse

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                         

 

 

Ordförande, Joakim Gustavsson

Tel: 070-2311214

E-post: joakim.e.gustavsson@sd.se

  

 Vice ordförande, Michelle Svensson

E-post: michelle.svensson@sd.se

 

2:e vice ordförande, Mikael Göransson

E-post: mikael.goransson@sd.se

 

Ledamot, SekreterareRichard Svensson

E-post: richard.e.svensson@sd.se

 

Ledamot, Gösta Eriksson

 

Ledamot, kassör Carl Sääv

E-post: carl.saav@sd.se

 

Ledamot, Göran Forslund

E-post: goran.forslund@sd.se

 

Ledamot, Jan Svensson

E-post: jan.svensson@sd.se

 

Ledamot, Håkan Kaldenvik

E-post: hakan.kaldenvik@sd.se

 

Suppleant, Johan Nilsson

E-post: johan.nilsson@sd.se

 

Suppleant, Max Haienhjelm-Andreasson

E-post: max.andreasson@sd.se

 

Suppleant, Ronja Haienhjelm

E-post: ronja.svensson@sd.se

 

Suppleant, Sofia Karlsson

E-post: sofia.karlsson@sd.se